imię i nazwisko

e-mail

treść zapytania

Kochani,

Cieszymy się Waszym szczęściem! Zdecydowaliście się spędzić razem resztę życia i… co teraz? Wiemy że przygotowania do wesela mogą budzić wiele obaw.
Spokojnie! Od kilkunastu lat organizujemy przyjęcia weselne oraz wspieramy przyszłych Państwa Młodych i z chęcią pomożemy Wam zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Zaczynamy!

Wyjątkowe zaręczyny
To punkt przeznaczony specjalnie dla przyszłego Pana Młodego. Szukasz oryginalnego pomysłu i miejsca na zaręczyny? Może romantyczny spacer pod Wieżą – wygląda bajecznie wieczorem. Później kolacja przy świecach Kawiarni pod Wieżą lub Restauracji Prezydent. A może chcesz spędzić ten czas tylko sam na sam z Twoją wybranką w Sali VIP? Do tego specjalnie dla Was możemy zorganizować muzykę na żywo – pianista, gitarzysta, a może cały zespół? Chcecie spędzić u nas więcej czasu? W Pensjonacie pod Wieżą zarezerwujemy dla Was elegancki pokój, z szampanem; na życzenie przygotujemy i kolację podawaną w pokoju. SPA dla dwojga, masaże, sauna, tylko we dwoje? Nasz Dotyk SPA będzie idealnym miejscem, aby celebrować wyjątkowy dzień oświadczyn.

Przyjęcia zaręczynowe
Chcecie podzielić się z bliskimi dobrą nowiną w wyjątkowych okolicznościach? Bardzo chętnie zorganizujemy dla Was przyjęcie zaręczynowe w naszej Restauracji Prezydent lub Kawiarni Pod Wieżą. W sezonie letnim możecie zaprosić Waszych Gości również na jeden z kilku przytulnych tarasów Sztygarki.

Ślub Cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego – w Sztygarce!
Wasze zaślubiny w cieniu Szybu Prezydent, pod łukiem kwiatowym i namiotem na pewno zostaną niezapomnianym wydarzeniem. Zagwarantujemy odpowiednie tło muzyczne, dekorację oraz aranżację miejsca ceremonii. Uroczystość możemy także zorganizować w ogrodzie lub sali bankietowej, a dla odważnych – „na plaży”. Zadbamy również o miejsca dla zaproszonych gości oraz o urzędnika, a także o zaplecze techniczne i sanitarne. Przygotujemy scenariusz ceremonii, wyznaczymy osobę koordynującą, a to wszystko by ten Wielki Dzień był najpiękniejszą z możliwych chwil.

Dekoracje ślubne
W ramach wesela u nas zapewniamy oprawę sali weselnej. Dekorację stołów weselnych przygotowujemy z obrusów i serwet ze szlachetnych, naturalnych tkanin oraz świeżych kwiatów. Krzesła ubieramy w eleganckie pokrowce i zapewniamy uroczysty wystrój sali. Za dodatkową opłatą: Jeżeli brakuje Wam czasu możemy również przygotować dla Was zaproszenia na wesele, winietki ślubne i plan usadzenia Twoich gości weselnych. Pomożemy Wam również ozdobić samochód do ślubu i udekorować kościół.

Muzyka na wesele i Wodzirej
Zespół muzyczny na wesele, kwartet smyczkowy, kapela rockowa czy może DJ? Zorganizowaliśmy już setki wesel więc pomożemy Wam podjąć decyzję.
Wyjaśnimy plusy i minusy. Interesuje Cię wodzirej na wesele który zaprosi wszystkich do tańca i rozbawi nawet najbardziej nieśmiałych gości? Pomożemy Ci wybrać – znamy zarówno dobre zespoły, DJ i wodzirejów ze śląska.

Fotograf na ślub, kamerzysta
Podobnie jak w przypadku oprawy muzycznej również dysponujemy kontaktami do sprawdzonych fotografów i kamerzystów.
Uwaga: tylko nasi Nowożeńcy mają możliwość zrealizowania sesji zdjęciowej w naszych wnętrzach.

Tort weselny i ciasta
Tort owocowy czy czekoladowy? Bardzo słodki czy tylko trochę? Ile gustów, tyle pomysłów. A może kołocz śląski jako prezent dla gości? Współpracujemy z profesjonalną cukiernią od lat, dzięki czemu mamy dla Was najlepsze specjały w bardzo dobrych cenach.

Kiedy formalności ślubne macie już pod kontrolą, czas zająć się sobą!

Kolacja w pierwszą rocznicę ślubu* – kolejny prezent dla Sztygarkowych Nowożeńców
Chcecie sobie przypomnieć klimat Waszego Wesela? Kolacja w Kompleksie Sztygarka to jeden z lepszych sposobów, by tak się stało. Będziemy na Was czekać z dedykowanym minimenu i butelką wina!
*Ważne w miesiącu pierwszej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Dotyczy tylko Sztygarkowych Nowożeńców.

napisz do nas