imię i nazwisko

e-mail

treść zapytania

Duża sala konferencyjna czy mała sala na szkolenie? W Śląskim Kompleksie Sztygarka w Chorzowie, znajdziesz przestrzeń dla siebie

Szukasz sali konferencyjnej na Śląsku? Dobrze trafiłeś! W Kompleksie Sztygarka dysponujemy aż 6 salami konferencyjnymi, które dopasowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, konferencję dla swoich klientów, czy po prostu spotkanie biznesowe — Kompleks Sztygarka otwiera przed Państwem swoje drzwi i zaprasza do sal konferencyjnych na Śląsku, które zaskakują swoją różnorodnością.

W Sztygarce oddajemy do Państwa dyspozycji 6 różnorodnych sal konferencyjnych. Wszystkie są klimatyzowane, z dostępem do Internetu. Każdą możemy wyposażyć w rzutniki multimedialne, ekrany, flip charty oraz sprzęt nagłaśniający. Dysponujemy również własną mobilną sceną i sprzętem oświetleniowym

Magazyn Ciekłego Powietrza
Przestronna sala odrestaurowana w industrialnym stylu.
Powierzchnia: 300m2

Sala konferencyjna Chorzów - Śląski Kompleks Sztygarka

ustawienia krzeseł i stołów - sale konferencyjne Sztygarka

Klub Muzyczny Tlenownia
Wnętrze dawnej łaźni łańcuszkowej o wyjątkowym, loftowym charakterze. Sala sąsiaduje z Magazynem Ciekłego Powietrza.
Powierzchnia: 80m2

Klub Muzyczny Tlenownia - Sala konferencyjna Chorzów - Sztygarka

ustawienie krzeseł i stołów - sala konferencyjna Sztygarka Chorzów

Do Tlenowni przylega urokliwy taras, będący idealnym uzupełnieniem spotkań w sezonie letnim.

Taras sal konferencyjnych Śląskiego Kompleksu Sztygarka

 

Restauracja Prezydent – Sala Balkonowa
Piękna zabytkowa przestrzeń dawnego kasyna kopalnianego. Ujmuje swym urokiem i górującym nad salą balkonem.
Powierzchnia: 140m2

Sala konferencyjna Balkonowa - Śląski Kompleks Sztygarka

 

Restauracja Prezydent – Sala Zielona
Stylowe wnętrze z zabytkowym drewnianym stropem i bezpośrednim wyjściem na taras.
Powierzchnia: 200m2

Sala konferencyjna Zielona - Śląski Kompleks Sztygarka

Rozkład stołów i krzeseł - sala konferencyjna Zielona - Śląski kompleks Sztygarka

Restauracja Prezydent – Sala VIP
Klubowa i przytulna salka, idealna dla kameralnych rozmów.
Powierzchnia: 30m2

Sala VIP

 

Sala Pod Wieżą
Sala konferencyjna z ciekawą wizualizacją chodnika kopalnianego na jednej ze ścian.
Powierzchnia: 90m2

rozkład stołów i krzeseł - sala Pod wieżą

Sala konferencyjna na Śląsku — tylko Kompleks Sztygarka

 Prężny rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw na Śląsku spowodował, że coraz częściej nasi klienci pytają o możliwość zorganizowania w Kompleksie Sztygarka spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia. Co ważne są to zarówno firmy z naszego miasta, Katowic i województwa śląskiego, ale także firmy, które otwierają swoje oddziały na Śląsku lub rozpoczynają tu swoje działania i nawiązują nowe kontakty biznesowe.

Co ich do nas przyciąga? Na pewno nie bez znaczenia jest przepełniająca to miejsce historia, zabytkowe przestrzenie, widoczna wszędzie śląska tradycja, niebanalny wystrój, sąsiedztwo Wieży Wyciągowej Szybu Prezydent. Kompleks Sztygarka jest ważną częściąSzlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, czyli tematycznego szlaku turystycznego, który obejmuje regionalne obiekty związane z przemysłowym dziedzictwem Śląska.

Sztygarka - śląski kompleks

Istotna dla naszych gości jest różnorodność możliwości, które oferujemy. Mogą Państwo wybierać spośród aż 6 sal konferencyjnych: Magazyn Ciekłego Powietrza, Klub Muzyczny Tlenownia (dawna łaźnia łańcuszkowa) oraz Sala Pod Wieżą, w stylu industrialnym, Sala Balkonowa(dawne kasyno kopalniane), Sala Zielona i Sala VIP — w stylu klasycznym. Każda z nich z dostępem do internetu, klimatyzacją, sprzętem multimedialnym, oświetleniowym, a nawet mobilną sceną. W okresie letnim do dyspozycji naszych gości oddajemy również urokliwy taras. Wszystko, co konieczne, aby zorganizować konferencję w Chorzowie.

Sala VIP przeznaczona jest na kameralne spotkania i biznes brunche — do 15 osób. Pozostałe 5 sal pomieści od 30 do nawet 300 osób — w zależności od wybranego układu sali: szkolny, podkowy lub konferencyjny, pozwalają zorganizować w Kompleksie Sztygarka różnorodne wydarzenia, szkolenia i konferencje.

Wybierając Kompleks Sztygarka zyskują Państwo nie tylko elegancką, nowoczesną przestrzeń — połączoną z historycznym duchem tego miejsca – dla swojej konferencji, ale także nie muszą Państwo martwić się o catering, który zgodnie z Państwa preferencjami przygotuje Szef Kuchni naszej Restauracji Prezydent. Dzięki temu — nawet jeśli jeden z Państwa gości ma specjalne wymagania co do menu — gwarantujemy pyszne, przygotowywane w naszej kuchni klasyczne, śląskie, nowoczesne, wegetariańskie i wegańskie dania. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo szwedzki stół czy wykwintny serwowany obiad.

To nie wszystko! Jeśli organizują Państwo kilkudniową konferencję nie musicie martwić się o nocleg. Zapraszamy do naszego Pensjonatu Pod Wieżą , a przy większej ilości gości zarezerwujemy dla Państwa pokoje w najlepszych hotelach w Chorzowie i Katowicach.

Śląski kompleks Sztygarka - pokój

 

 

Specjalnie dla Państwa realizujemy nawet te niewypowiedziane marzenia i pomagamy w zaplanowaniu wydarzenia przewyższającego  oczekiwania.

Czy wiedzą Państwo, że z naszych usług korzystają nie tylko małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także międzynarodowe koncerny? Do tej pory mieliśmy zaszczyt organizować konferencje między innymi dla Instytutu Doskonalenia Produkcji z Gliwic (Konferencja Lean Camp), Dyrektorów Regionalnych Banku PKO, a także zorganizowaliśmy Śniadanie HR ze specjalnym udziałem Macieja Orłosia.

Nie znajdą Państwo lepszego miejsca na Śląsku na organizację intymnego spotkania biznesowego i dużej konferencji.

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia, powiedz nam czego oczekujesz i pozwól nam zająć się szczegółami.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

 

Manager do spraw organizacji imprez
Justyna Polska
tel.: 735 989 573
wesela@sztygarka.pl
przyjecia@sztygarka.pl

 

 

 

napisz do nas