imię i nazwisko

e-mail

treść zapytania

WYTRAWNI: TRIBUTE TO STING

09.12.2017
godz.: 19:00

Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki Stinga?
9 grudnia, Wytrawni „Sting Tribute” – projekt, który jest w założeniu „pigułką” zawierającą największe przeboje tego artysty.

“Englishman In N.Y.”, “Every Breath You Take”, “Driven To Tears”, “Fragile” czy “Brand New Day” to tylko kilka z utworów, które będzie można usłyszeć w Magazynie Ciekłego Powietrza!

Utwory zostały opracowane wykorzystując przede wszystkim rzadki talent do łączenia roli basisty i wokalisty oraz wspólne doświadczenie zespołu w aranżowaniu utworów rozmaitych wykonawców i swobodę poruszania się pośród różnych gatunków muzycznych. Łączy ich przy tym osobiste upodobanie i pokora wobec jego muzyki, co – jak sądzą skromnie – jest wartością dodaną do całości.

Gordon Matthew Thomas Sumner – tak brzmią prawdziwe imiona i nazwisko naszego bohatera, lecz jesteśmy w stanie założyć się, że kiedy – na najszczelniej nawet zabitym dechami lotnisku – celnik widzi je w paszporcie, to i tak, prosząc chwilę później o autograf, zwraca się do niego nie inaczej, jak tylko : ” Mr Sting…”

Cztery dekady na scenie, ponad 100 milionów sprzedanych płyt, półki uginające się od nagród Grammy, Brit Awards, Emmy, etc., liczne role filmowe, wielkie grono najwybitniejszych na świecie muzyków z nim pracujących, działalność filantropijna, czy wreszcie tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego. Można by tak jeszcze długo, ale od tego mamy encyklopedie, do których trafił już dawno.

WYTRAWNI:

MARCIN STASZEK – wokal
MIREK RUPAŁA – bas i wokal
KRZYSZTOF KOT – perkusja
WOJCIECH WIECZOREK – klawisze
MIKOŁAJ CIERPKA – gitara
KRZYSZTOF KAPEL – saksofon

Bilety do nabycia w Recepcji Kompleksu Sztygarka
tel.: 32 249 59 92

Przedsprzedaż: 20 zł
W dniu koncertu: 25 zł

Powrót