imię i nazwisko

e-mail

treść zapytania

SAVOIR VIVRE NA SZPILKACH

23.11.2017
godz.: 19:00

Większość z nas zna zasady etykiety. Ale czy wszystkie? Wiemy, jak postąpić w znanych nam sytuacjach – a co, gdy te nas zaskakują? Niejednokrotnie mamy wątpliwości, jak się zachować, kiedy np. mężczyzna, podchodząc do grupki osób, wita się przez uścisk dłoni tylko z kolegami, ignorując kobiety. A co zrobić, kiedy na podłogę upadnie widelec: schylać się czy może zostawić i udawać, że nic się nie stało.

Wiele dylematów związanych z reakcją na faux pas i inne rozwieje dr Irena Kamińska-Radomska.

Dr Irena Kamińska-Radomska – wykładowca i trener; założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w The Protocol School of Washington w Waszyngtonie pod okiem największych ekspertów, m.in. u Jonatana Mollera – szefa protokołu Białego Domu, uzyskując certyfikat i międzynarodową licencję. Przeszkoliła kilkanaście tysięcy osób z zakresu komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych. Autorka ok. dwustu artykułów wydawanych w Polsce i USA oraz książek: „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Kultura biznesu. Normy i formy”, „Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”, „Dress code dla kobiet” (współautorka) i „Jak zostać damą” (współautorka).

Gosć/ekspert TVN (mentorka Projektu Lady), TYP1, TVP2, TVP INFO, radiowej „Trójki”, Radia RDC, Polskiego Radia 24, Polskiego Radia 1030 Chicago. Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, w Clark University (komunikacja międzykulturowa) i na Uniwersytecie Ekonomicznym (autoprezentacja na kierunku dziennikarstwa).  Prowadzi zajęcia z komunikacji międzykulturowej oraz protokołu międzynarodowego dla studentów z całego świata.
Doktorat – z dziedziny stosunków międzynarodowych.

Bilety: 35 zł
W cenie miniprzekąski

Powrót