imię i nazwisko

e-mail

treść zapytania

SPEKTAKL ODWOŁANY! KOBIETA DO ZJEDZENIA – Spektakl teatralno – muzyczny w piosenkach o przyjemnościach…

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na dzień 12 marca spektakl muzyczno-teatralny „Kobieta do zjedzenia” jesteśmy zmuszeni z przyczyn od nas niezależnych odwołać.
Mamy nadzieję, że wiosną będziemy mogli z spotkać się z Państwem w lepszej, weselszej rzeczywistości.

12 marca o godzinie 18:00

Występują:
Magdalena Smalara
Urszula Borkowska – fortepian & kierownictwo
Marcin Świderski – saksofony & flet
Wojciech Gumiński – kontrabas
Marcin Słomiński – perkusja

Magdalena Smalara – aktorka, reżyserka, autorka tekstów. Jak sama mówi „Bywa również wokalistką”. Związana z warszawskim teatrem dramatycznym. Wykładowczyni na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina.

„Kobieta do zjedzenia” to opowieść o największej namiętności świata, czyli o jedzeniu. Na spektakl teatralno – muzyczny składają się piosenki napisane specjalnie na tę okazję oraz szlagiery w nowych aranżacjach. O jedzeniu pisali nawet najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną (chociażby kwestia proustowskich magdalenek). Dziś kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji Michelin, a telewizja serwuje nam coraz to nowe programy kulinarne, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden.

Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. A temat tych ostatnich Magdalena Smalara zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera.

 

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Recepcji.
Rezerwacje pod numerem telefonu 604 614 009

Powrót