imię i nazwisko

e-mail

treść zapytania

Jak zostać damą i dress code dla kobiet – spotkanie z dr Ireną Kamińską-Radomską

10.04.2019, godz. 17.00
Wstęp wolny – obowiązują zapisy pod numerem: 32 416 5215 lub w Urzędzie Miasta, Rynek 1, pok. 218

Damą się jest, a nie bywa”, ale za to można nią zostać w każdym momencie naszego życia.
Być może ten moment to właśnie nasze spotkanie. A może już jesteś prawdziwą damą, a tylko o tym nie wiesz?
Aby się o tym przekonać i przy okazji poszerzyć swą wiedzę, jak udoskonalić wygląd, uzyskać harmonię i wypracować swój własny styl w zgodzie z wymogami dress code’u – zapraszamy na wykład……..

Dr Irena Kamińska-Radomska – mentorka w Projekcie Lady, wykładowca i trener; założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w Waszyngtonie pod okiem największych ekspertów, m.in. u Jonatana Mollera – szefa protokołu Białego Domu, uzyskując certyfikat i międzynarodową licencję. Przeszkoliła kilkanaście tysięcy osób z zakresu komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych. Autorka ok. dwustu artykułów wydawanych w Polsce i USA oraz pięciu książek: „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Kultura biznesu. Normy i formy”, „Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”, „Jak zostać damą”, „Dress code dla kobiet” (współautorka).

Gość/ekspert TVN, TYP1, TVP2, TVP INFO, radiowej „Trójki”, RMF FM, Polskiego Radia RDC, Polskiego Radia 1030 Chicago. Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, w Clark University (komunikacja międzykulturowa) i na Uniwersytecie Ekonomicznym (autoprezentacja na kierunku dziennikarstwa).  Prowadzi zajęcia z komunikacji międzykulturowej oraz protokołu międzynarodowego dla studentów z całego świata.

Doktorat – z dziedziny stosunków międzynarodowych.

 

Powrót