imię i nazwisko

e-mail

treść zapytania

Blues Brunch / Ornery Broad – Bluestracje

28.04.2019, godz. 12:00

Koncert połączony z brunchem o godz. 12:00 to ukłon w stronę tradycji USA, miejsca w którym narodził się blues.
Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu BLUESTRACJE 2019

Ornery Broad (Kwiatkowska, Sicińska, Wolski) to kombinacja potrójnej, różnorodnej kobiecej energii z hartowaną przyjaźnią i ze śpiewem.
Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo.

Skład zespołu:

Natalia Kwiatkowska – Pochodzi z Bieszczad a dokładnie z Cisnej. Została Uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015 oraz 2016 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około- bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues. W tym roku zespół został nominowany do Fryderyka w kategorii: album roku – blues / country!

Eliza Sicińska –Wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu „Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu „Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.

Paula Wolski – jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy „Kalevala”, gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale.

 

Bilety:
55 zł / os. przedsprzedaż
60 zł / os. w dni koncertu

W cenie menu przekąskowe.

Rezerwacje: 32 249 59 92

 

Powrót